G15C1100 Red Lion
Xuất xứ:
USA
Tình trạng:
Mới 100%
Mô tả:
Đại lý Redlion Việt Nam
Thành phần:
HMI
Mã sản phẩm:
G15C1100
Đại lý phân phối Red Lion tại Việt Nam | Màn hình cảm ứng HMI | Graphite HMIs
Đại lý Red Lion Vietnam | Redlion Việt Nam
Màn hình cảm ứng HMI Red LionGraphite HMIs
GRAPHITE® 15" MODULAR HMI, DUAL ETHERNET, INDOOR
  • 15 inch XGA Color Widescreen touchscreen (1024 x 768)
  • Indoor Model
  • Up to 20 Simultaneous Protocol Conversions
  • Two 10/100 Base-TX Ethernet Ports
  • Four Fully Isolated Serial Communication Ports, (two RS-232 and two RS-422/485)
  • One USB Type B Port
  • Two High-retention USB Host Ports
  • 8 Module Slots to Easily add I/O Capability with Plug-in Modules
  • 356 x 281 mm Dimension