HWS30A-3/A, HWS30A-5/A, HWS30A-12/A, HWS30A-15/A, HWS30A-24/A, HWS30A-48/A TDK Lambda
Xuất xứ:
Japan
Tình trạng:
Mới 100%
Mô tả:
Đại lý TDK Lambda Việt Nam
TDK Lambda VietNam
Bộ nguồn Lambda
HWS30A-3/A, HWS30A-5/A, HWS30A-12/A, HWS30A-15/A, HWS30A-24/A TDK Lambda
Part number Power (W) Output info Construction View PDF datasheet
HWS30A-3/A 19.8 3.3V / 6A Enclosed View PDF datasheet
HWS30A-5/A 30 5V / 6A Enclosed View PDF datasheet
HWS30A-12/A 30 12V / 2.5A Enclosed View PDF datasheet